JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

ANALAN Kefa na odstránenie zvieracej srsti 2.0

20 € / ks 16,67 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Zvieracia srsť všade kde sa len pozriete, problém nie jedného majiteľa miláčikov. S NOVÝM nástrojom na odstraňovanie chĺpkov od Analan Pet, je tomu koniec.

Analan Pet Hair Detailer je najlepší spôsob na odstraňovanie srsti z domácich miláčikov z povrchov, ktorý sa dostal na trh za poslednú dobu a usvedčujú nás v tom samotní zákazníci a ich recenzie. Trojstranný tvar vám umožní prispôsobiť sa niektorým z najužších rohov a štrbín. Pevná plastová časť z ABS vám umožňuje pevne uchopiť nástroj a vyvinúť výrazný tlak smerom nadol.

Gumovú časť je opraviteľná a je ju možné vymeniť.

Rýchlo a efektívne vyčistite najodolnejšie zvieracie chlpy, zapustené alebo zachytené chlpy domácich miláčikov, ktoré sa nedajú vyčistiť vysávačom alebo valčekom. Ideálne pre automobily, koberce, čalúnenie, látkové pohovky, posteľ atď a to všetko bez obáv z poškriabania alebo poškodenia plastu, dreva alebo dokonca chrómu.

Tri rôzne veľkosti čepele. V procese návrhu sme na zvýšenie alebo zmenu trenia medzi stierkou a tkaninou použili tri rôzne hustotné gumové časti v tvare ozubeného kolesa. Medzi rôznymi režimami môžete otáčať podľa svojich potrieb, aby ste dosiahli najlepší čistiaci efekt.

Nie je potrebné silno tlačiť. Vrcholom nášho výrobku je pridanie krúžkovej rukoväti.Táto štruktúra zohľadňuje ergonomický dizajn, veľmi ľahko sa drží vyžaduje veľmi malý tlak a krátke a ľahké zdvihy, aby ste dosiahli úžasné výsledky, vaša ruka sa nebude cítiť boľavá z dôvodu dlhodobého používania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako sa správne zbaviť srsti z domáceho miláčika:

  1. Vysajte oblasť.
  2. Zoberte do ruky náš výrobok a so stranou kde sú veľké zuby, s miernym tlakom smerom dole.
  3. Otočte výrobok na stranu so strednými zubami a opakujte ten istý postup.
  4. Ako posledné otočte na poslednú stranu s najmenšími zubmi aby ste odstránili posledné zvyšky srsti.
  5. Vysajte hromadu vlasov a zvyšok koberca.

TIP:  Pre efektívnejšie odstránenie srsti je možné použiť antistatický sprej, nastriekať na povrchu a riadiť sa návodom vyššie.

Dodatočné parametre

Kategória: KEFA
Hmotnosť: 0.1 kg

Analan Pet Hair Remover Instruction | Dog Hair Remover | Auto Detailer | Pet Hair Brush

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: