JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

IMAO Parfums

iDscent Imao Parfums je francúzsky výrobca excelentných automobilových parfumov. Imao Car parfume, Spray alebo Diffuser sú inovatívne, kvalitné parfumy, ktoré kombinujú know-how francúzštiny parfumové velikány iDscent z oblasti Grasse, ktorá je považovaná za kolísku odborníkov na parfumy.

Prečo Imao Parfums?

Imao Parfums je inovatívna značka automobilových parfumov. Navrhujú, vyrábajú a predávajú celý rad skutočných parfumovaných výrobkov pre automobily vo forme vonných kariet na zavesenie, sprejov a teraz aj difúzorov na vetranie.

Parfumované produkty Imao kombinujú technologické® inovácie a tradičné know-how francúzskych parfumérov. Ich know-how a kreativita sa plne odrážajú v ich úspechoch. Kreatívni parfuméri sa pri vývoji parfumov inšpirujú najkrajšími destináciami na svete.

Inovatívne procedúry imao parfumov® umožňujú neobmedzenú tvorbu. Každá vôňa je verne a permanentne prepisovaná. Proces tvorby a výroby je rovnaký ako u veľkých parfumérskych domov, vďaka čomu je každá voňavá kompozícia výhradným vlastníctvom parfumov® Imao. Výskumné a vývojové laboratórium vyvinulo inovatívne nosiče vôní, ktoré umožňujú stabilné a trvalé šírenie sofistikovaných a jemných vôní. Okrem toho nosiče, ktoré neprinášajú absolútne žiadne riziko poškodenia alebo dokonca popálenia podlahovej dosky alebo vetracích mriežok.

Parfumované® výrobky Imao spĺňajú najnovšie odporúčania asociácie IFRA a spĺňajú európske predpisy REACH. Papiere používané na balenie vonných kariet a difuzérov majú certifikát FSC a čiastočne pozostávajú z recyklovaných vlákien. Cieľom tejto environmentálnej značky je zabezpečiť súlad s postupmi zaručujúcimi trvalo udržateľné obhospodarovanie lesov. Okrem toho označenie produktov Imao overuje spoločnosť Intertek.

5 položiek celkom
22962 bali 36dy pr
4,75 € bez DPH
5,70 €
IM35831
176491 1 sri lanka 1
4,75 € bez DPH
5,70 €
IM35833
176494 1 capri tgg2 wn
4,75 € bez DPH
5,70 €
IM35835
176494 1 capri tgg2 wn
4,75 € bez DPH
5,70 €
IM35837
22938 new york
4,75 € bez DPH
5,70 €
IM35832

Parfumy MAOI sú dostupné v 3 verziách. Parfum MAOI Car je vložený do exkluzívneho živicového štítku so zaoblenými rohmi. V prípade difúzora MAOI Car Diffuser je parfum vložený do exkluzívnej živicovej vložky, ktorá je vložená do ešte exkluzívnejšieho obalu so sponou na pripevnenie k ventilácii. MAOI Spray môžete ľahko nosiť vo vrecku, taške alebo taške. Užívateľ môže priniesť atmosféru obľúbenej vône kdekoľvek a kedykoľvek.