JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Gumový kotúč na odstránenie nálepiek, lepidla

9 € / ks 7,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Gumový kotúč pre odstraňovanie samolepiek, pásky, či lepidla zo závažia na diskoch. Pri správnom použití gumový kotúč nepoškodí povrch. Majte na pamäti, že príliš veľký tlak na rovnakom mieste by mohol spôsobiť poškodenie alebo znečistenie gumového kotúču, či samotného povrchu. Preto je potrebné vynaloženie vhodné tlaku.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia: 1 ks

Návod na použitie:

Jednoducho namontujte gumu do AKU vŕtačky, ktorá neprekročí 4 000 otáčok za minútu (odporúčaná rýchlosť je 3 500 až 4 000 ot./min.), A bezpečne odstráňte všetky nálepky, zvyšky lepidla za niekoľkých minút. Na rozdiel od chemikálií a rozpúšťadiel bežne používaných pre túto prácu je mäkký kotúč šetrný k povrchu. Dramaticky znižuje čas strávený odstránením prúžkov, lepidla a obojstrannej pásky!

Upozornenie: 

Ako je už spomenuté vyššie, otáčky vŕtačky, do ktorej vkladáte gumu, by nemali prekročiť rýchlostný limit uvedený na kotúči (4 000 ot / min). Ak prekročíte hranicu 4 000 otáčok za minútu, mohlo by to spôsobiť rýchlejšie rozbitie alebo odlomenie gumového kolieska. Odporúčajú sa ochranné okuliare Rovnako ako u iných typov produktov, ako je tento, je odporúčané pred vykonaním celej oblasti otestovať malú oblasť, aby ste sa uistili, že bude fungovať podľa vášho očakávania. Zvlášť u starších, svetlo sfarbených povrchov.

Dodatočné parametre

Kategória: RENOVÁCIA LAK - SKLO - PLAST
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: