JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

TENZI Sanit LUX GT – na nečistoty a vodný kameň v kúpeľni a na toalete

Tip
Značka: TENZI
4,35 € / ks 3,63 € bez DPH
Skladom v centrálnom sklade
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Dôkladné a priebežné čistenie sanitárnych povrchov.

Kyslý prípravok pripravený na použitie na pravidelné a dôkladné čistenie sanitárnych povrchov (keramické obklady, glazované obklady, škáry, sprchové kúty, armatúry a všetky ostatné kyselinovzdorné prvky vybavenia). Odstraňuje súčasné organické nečistoty, ako aj nevytvrdené infiltráty a zafarbenia spôsobené tvrdou vodou (vodný kameň, hrdza).

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyslý roztok pH:1

kysle-05 - kópia

SPÔSOB POUŽITIA:

Na dosiahnutie najlepších výsledkov pri čistení a starostlivosti o rôzne povrchy odporúčame dodržiavať nasledujúci postup:

  1. Aplikujte prípravok: Začnite rovnomerným nanesením roztoku na čistený povrch. V závislosti od veľkosti a typu povrchu môžete použiť rozprašovač, špongiu alebo handričku.
  2. Počkajte chvíľu: Po nanesení roztoku ho nechajte na povrchu 2 až 3 minúty. To dáva čas na pôsobenie aktívnych zložiek prípravku, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a usadeniny.
  3. Umyte povrch: Po uplynutí požadovaného času umyte povrch vami preferovanou metódou.
  4. Opláchnite vodou: Potom povrch dôkladne opláchnite čistou tečúcou vodou, aby ste odstránili všetky zvyšky prípravku a nečistoty.
  5. Vysušte povrch : Nakoniec povrch utrite dosucha alebo ho nechajte prirodzene uschnúť. Použite na to čistú, suchú handričku alebo uterák.

Pri dodržaní tohto postupu budú vaše povrchy nielen čisté, ale aj bezpečné pre používateľov a životné prostredie. Nezabúdajte, že pravidelné používanie nášho prípravku zabezpečí dlhotrvajúcu čistotu a ochranu.

Balenie: 1L

Dodatočné parametre

Kategória: KÚPEĽŇA - SANITA
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná…

TENZI Sanit LUX GT – na nečistoty a vodný kameň v kúpeľni a na toalete

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: