JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK k objednávke ZADARMO !

AutoGlanz - maskovacia páska 40m

Značka: AutoGlanz
od 2,90 € / ks od 2,42 € bez DPH

Zvoľte variant

AutoGlanz Vám ponúka vysoko kvalitnú ochrannú – maskovaciu pásku, ktorá je primerane flexibilná a  vhodná na prelepenie tesnení, líšt a plastových povrchov pri leštiacej  detailingovej  alebo dekoratívnej  činnosti.

Páska je na suchom povrchu spoľahlivo prilepená a po jej odstránení nezanecháva žiadne zvyšky lepidla. K dispozícii v 3 šírkach, 19, 2538mm, dĺžka návinu je 40m.

Najlepšia kvalita na súčasnom trhu

V súčasnej dobe sú na trhu v ponuke rôzne druhy ochranných(maskovacích)pások v odlišnej kvalite. V súvislosti s použitím ochranných (maskovacích) pások pre automobily bolo našou prvoradou a podstatnou úlohou vytvorenie správnej a vhodnej ochrannej (maskovacej ) pásky, ktorá bude spĺňať všetky kritéria pre jej využitie v automobiloch. Vzhľadom na to spoločnosť AutoGlanz v rámci partnerstva s poprednými výrobcami v Európe vytvorila svoju vlastnú verziu tejto pásky, ktorú možno označiť bezpochyby za najlepšiu pásku tohto druhu na  súčasnom trhu.

Ak zabezpečíte, že povrch, na ktorý chcete umiestniť túto pásku bude suchý, potom bude páska dokonale stabilná. Znamená to, že  napriek tomu, že bude primerane prilepená, nebudete mať žiaden  problém pri jej odstraňovaní. A najväčšou výhodou je – že nezanecháva žiadne zvyšky lepidla .

Ďalšou charakteristikou tejto pásky je to, že sa dá veľmi nenáročne používať okolo oblúkov a hrán. Keďže je v ponuke v troch rozličných  veľkostiach, môžete si jednoducho zvoliť podľa vašich potrieb príslušnú veľkosť, vhodnú  pre použitie pri tesneniach, lištách či svetlách  automobilov.

šírka: 19mm
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 22.7.2024
2,90 € / ks
2,42 € bez DPH
šírka: 25mm
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 22.7.2024
3,75 € / ks
3,13 € bez DPH
šírka: 38mm
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 22.7.2024
5,70 € / ks
4,75 € bez DPH

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný