JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz Detailing Swab - set 10ks čistiacich tyčiniek

2,90 € / ks 2,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

ChemicalWorkz Detailing Swabs - je skvelá sada čistiacich tyčiniek, ktorá obsahuje päť rôznych dizajnov s penovými alebo mikrovláknovými hrotmi. Sada poskytuje rôzne dĺžky a tvarované hlavy, ktoré sa ideálne prispôsobia akémukoľvek priestoru, dokonca aj tým najstiesneným. Detailing Swabs sú vynikajúce na čistenie vetracích otvorov, radiátorov, klimatizácií, reproduktorov, ventilátorov, stieračov, log a mnoho ďalšieho. Táto sada je najlepšou voľbou na odstránenie prachu a nečistôt z miest, ktoré sú ťažko dostupné.

Detailing Swabs od ChemicalWorkz, Vám umožnia dokonale vyčistiť aj tie najmenšie časti vášho vozidla. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu, sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú udržateľné a dokonale chránia váš citlivý povrch. Navyše, jednoducho sa používajú a sú efektívne aj pri čistení iných objektov okolo vášho domu, ako sú napríklad klávesnice, telefóny, alebo dokonca aj drobné kusy nábytku. Sada je praktická a ľahko prenosná, takže ju môžete mať vždy pri sebe a použiť ju vtedy, keď ju budete potrebovať.

Súčasťou filozofie ChemicalWorkz, je aj ochrana životného prostredia. Preto Detailing Swabs, sú vyrobené z materiálov, ktoré sú šetrné k prírode, a sú znovupoužiteľné.

Balenie obsahuje uzatvárateľné vrecko, ktoré chráni tyčinky pred vonkajšími vplyvmi, ako sú prach, vlhkosť a dokonca aj silné UV žiarenie. S Detailing Swabs od ChemicalWorkz získate vynikajúceho pomocníka, ktorý dokonale zvládne čistenie aj najnáročnejších miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika:

  • Vyvinuté na čistenie najmenších medzier a priestorov
  • 5 rôznych dizajnov
  • Pohodlne odstraňuje prach a nečistoty na ťažko dostupných miestach
  • Veľmi mäkké hroty, žiadne riziko poškriabania
  • Neobsahuje žiadne kontaminujúce lepidlá ani nátery.
  • Vynikajúca retencia rozpúšťadla

Polystyrénová rukoväť ChemicalWorkz Detailing Swabs, zaisťuje veľmi dlhú životnosť. Sú tiež umývateľné a teda znovu použiteľné.

Dodatočné parametre

Kategória: APLIKÁTOR
Hmotnosť: 0.01 kg

ChemicalWorkz Detailing Swab - set 10ks čistiacich tyčiniek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: