JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz Hose Glider - usmerňovač pre plynulý a usmernený pohyb hadice , 4ks v balení

15,95 € / ks 13,29 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

ChemicalWorkz Hose Glider  – je usmerňujúca pomôcka, ktorá zabezpečí plynulý pohyb hadice, elektrických káblov, ktoré sa budú pohybovať usmernene, voľne, bez zaseknutia. Zaiste každý vie, akú frustráciu spôsobuje napr. pri umývaní automobilu hadicou jej zaseknutie, pretáčanie atď.

No nielen pri umývaní automobilov! Či vykonávate napr. profesionálnu detailingovú činnosť, alebo pracujete ako automechanici, nemusíte sa už viacej obávať o starosti so zamotaním a zaseknutím elektrického kábla. Ale aj napr. ak vykonávate činnosť v lakovacích kabínach, tak potom táto pomôcka bude udržiavať vzduchovú hadicu vždy na správnom mieste a vždy plynule sa pohybujúcu!

ChemicalWorkz Hose Glider je vynikajúca pomôcka pri činnosti spojenej s údržbou automobilov, pretože zaručí plynulosť vykonávania činnosti bez problémov, spôsobených zamotaním hadice či elektrických káblov. Tento pomocný systém na udržanie plynulého riadeného pohybu hadice, káblov je založený na ľahkom bezproblémovom valčekovom systéme, ktorý umožňuje ľahký pohyb, bez potreby ťahania či prispôsobenia vybavenia. Táto unikátna pomôcka má upevňujúci mechanizmus, dá sa nenáročne  priamo upevniť  k pneumatikám a nedá sa aj s najväčšou silou jednoducho uvoľniť zo svojej pevnej pozície. Umožňuje plynulý pohyb hadice a zabudnite tak na ustavičné problémy s prehadzovaním, či zaseknutím hadice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to jednoduché – stačí iba 1 a pol sekundy umiestniť pomôcku Detail Guardz pod každé koleso automobilu a viac nebude strácať časť pri používaní hadice či nástrojov s elektrickým káblom.

Táto pomôcka nie je určená iba pre hadice s vodou. Môžete ju rovnako úspešne používať pri strojovom leštení automobilu a budete mať zaručené, že elektrický kábel sa bude vždy voľne a bezpečne  pohybovať, bez akéhokoľvek zaseknutia!

Tiež pri pumpovaní vzduchu do pneumatík pomocou vzdušnej hadice zistíte vynikajúci výsledok pri používaní tejto pomôcky .

Obsah balenia: 4ks 

Dodatočné parametre

Kategória: OSTATNÉ
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: