JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Gyeon Q2 LeatherShield EVO - keramická ochrana na kožu

Novinka
Značka: GYEON
od 43,05 € / ks od 35,88 € bez DPH

Zvoľte variant

Keramická ochrana na kožu Gyeon Q2 LeatherShield EVO, je najmodernejší keramický povlak pre všetky typy koženého čalúnenia v aute.

Pokročilý keramický povlak špeciálne vyvinutý pre automobilovú kožu. Q² LeatherShield je vhodný pre všetky druhy doteraz vyrobenej kože. Nezmení vzhľad vášho čalúnenia. Veľmi ľahko sa nanáša iba v jednej vrstve. Zabraňuje hromadeniu nečistôt a možnej zmene farby, chráni pred kvapalinami a UV žiarením.

Pred aplikáciou sa uistite, že ste kožu dobre vyčistili a odstránili všetky zvyšky čistiaceho prostriedku. Dôrazne odporúčame použiť jeden z našich vysoko účinných čističov kože Q²M. Pred použitím výrobku na celý povrch čalúnenia je lepšie otestovať keramickú ochranu na najmenej viditeľnom mieste.

Chráni všetky druhy koženého čalúnenia.

Q² LeatherShield je ochrana so zložením na báze SiO₂, špeciálne vyvinutá pre všetky typy moderných poťahov z automobilovej kože. Poskytuje vynikajúcu ochranu proti nečistotám, UV lúčom a nárokom každodenného používania. Bola testovaná na všetkých typoch kože, poskytuje skvelú ochranu a zanecháva plne matný povrch. Koža po nanesení ochrany nestvrdne, ani sa nezvyšuje jej klzkosť, ponecháva si svoje pôvodné vlastnosti.

TIP: Aplikujte ochranu na celý panel naraz a zabezpečte rovnomerné pokrytie pri aplikácii. Neutierajte. Ak vidíte nerovnomerné sušenie produktu, rozotrite produkt bez pridania ďalších. Po 20 minútach skontrolujte, ak je to potrebné - utrite.

Detailné informácie

objem: 50ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 24.5.2024
43,05 € / ks
35,88 € bez DPH
objem: 100ml
Skladom u dodávateľa
76,60 € / ks
63,83 € bez DPH

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti Gyeon Q2 LeatherShield EVO

  • Odporúčaná spotreba: 40 ml / celý interiér vozidla
  • Tolerancia pH: 2-11
  • Životnosť: 18 mesiacov / 30 000 km
  • Odolnosť proti oderu: 5/5
  • Odtok kvapaliny: 5/5
  • Samočistiaca schopnosť: 4/5

Q² LeatherShield je pokročilá receptúra založená na SiO₂, ktorá je špeciálne vyvinutá pre všetky typy moderných automobilových kožených poťahov. Poskytuje vynikajúcu ochranu pred nečistotami, UV žiarením a požiadavkami každodenného používania. Q² LeatherShield sa neuveriteľne ľahko používa a vyžaduje iba jednu vrstvu.

Navrhnutý a testovaný na všetkých moderných typoch kože, poskytuje skvelú ochranu a žiadnu zmenu citlivosti alebo farby - zanecháva plne matný povrch. Q² LeatherShield nestvrdne kožu ani nezvyšuje jej klzkosť, pričom zachováva pravidelný komfort používania.

Obsah balenia Gyeon Q2 LeatherShield EVO

  • Gyeon Q2 LeatherShield 50 ml
  • Aplikačná špongia Gyeon
  • 6x Gyeon Q2M semiš 10x10 cm

Oficiálna webová stránka

Cena za 1ks

Gyeon Q2 LeatherShield EVO - keramická ochrana na kožu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: