JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK k objednávke ZADARMO !

Gyeon Q2M PPF Maintain REDEFINED - sealant na fólie 500ml

Novinka
Značka: GYEON
27,45 € / ks 22,88 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Gyeon Q2M PPF Maintain REDEFINED (500 ml) je ochranný sealant na báze SiO2 pre fólie, ktoré zvyšujú hydrofóbnosť a samočistiace vlastnosti. Perfektná údržba PPF fólií.

Unikátny sprej na báze SiO2 navrhnutý tak, aby rozšíril a zlepšil samočistiace schopnosti akejkoľvek PPF fólie na trhu. Dokonalá údržba fólií s inovatívnym povlakom.

Gyeon Q2M PPF Maintain REDEFINED, umožňuje zachovať neuveriteľnú hladkosť vašej ochrany PPF alebo vinylu. Keďže je založený na SiO², zvýši tiež pôvodnú hydrofóbnosť vášho filmu a zároveň pridá väčšiu ochranu pred UV žiarením a budúcou oxidáciou.

Predstavujeme sériu REDEFINED. V GYEONE posunuli renomované chemické receptúry na úplne novú úroveň. Boli prepracované a vylepšené tak, aby poskytovali bezkonkurenčný výkon, výnimočnú odolnosť a maximálnu jednoduchosť použitia. Týmto sa zaväzujeme poskytovať zákazníkom čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.

Použite Q²M PPF Maintain REDEFINED na účely údržby na akejkoľvek ochrannej fólii farby, lesklej alebo matnej, potiahnutej alebo nepotiahnutej keramickej ochrane. Výrobok môžete použiť na mokré aj suché povrchy - zlepší povrchovú úpravu, predĺži životnosť a pomôže proti vysychaniu a pruhom. Q²M PPF Keep je možné použiť aj na vinylové fólie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti Gyeon Q2M PPF Maintain REDEFINED

  • VHODNÉ PRE MATNÉ PPF: ÁNO
  • Spotreba: 30 ml/auto
  • Čas použiteľnosti: > 6 týždňov
  • Objem: 500 ml

Oficiálna webová stránka

Cena za 1ks

 

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O PPF FÓLIU
Hmotnosť: 0.5 kg

GYEON SHOW - Q²M Ceramic Detailer