JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Gyeon Q2M PPF Renew - leštiaca pasta na PPF fólie

od 11 € / ks od 9,17 € bez DPH

Zvoľte variant

Gyeon Q2M PPF Renew - je leštiaca pasta na PPF fólie

Pokročilá leštiaca pasta s kremičitou technológiou kombinovaná s užívateľsky prívetivými vlastnosťami. Udržiavanie ochranných fólií nebolo nikdy tak jednoduché.

Q²M PPF Renew kombinuje ľahké abrazívne častice s ochrannými (a odpudzujúcimi) prísadami a vytvára tak UV odolný povlak. Renew umožňuje ako strojové, tak aj ručné použitie. Odstraňuje zákal a oxidáciu a zároveň zaisťuje hladký a lesklý povrch.

Ide o prvú pastu pre údržbu PPF fólií na svete obsahujúci oxid kremičitý, ktorá je navrhnutá od prvopočiatku tak, aby pracovala na všetkých typoch PPF, vrátane moderných "samoliečivých" fóliách.

Q2M Renew je tzv all-in-one - zabezpečuje údržbu a ošetrenie lesklého povrchu PPF fólie. Akonáhle je použitý ručne, Q²M PPF Renew poskytne vynikajúce čistiace schopnosti s ochranným výsledkom. Pri použití leštičky sa odporúča pracovať s minimálnymi až strednými otáčkami, vďaka čomu dodáte konečnému výsledku fantastický lesk.

 

Detailné informácie

objem: 120ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
11 € / ks
9,17 € bez DPH
objem: 1000ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
52,70 € / ks
43,92 € bez DPH

Podrobný popis

TIP: Počas leštenia nikdy neprehrievajte PPF! 

Po aplikácii naneste vrstvu Q²M PPF Renew pre zvýšenie hydrofobicity. Dokonca aj vysoko kvalitná, "samoliečivá" ochranná fólia sa kontaminuje, matne a časom mení svoju počiatočnú hladkosť. Gyeon Q²M PPF Renew tieto problémy ľahko napraví. Vďaka svojim abrazívnym vlastnostiam je schopná výrazne zlepšiť úroveň lesku.

Čistiaci účinok pasty umožňuje odstránenie prilepenej kontaminácie hlboko v poréznej štruktúre, čím sa obnoví počiatočná klzkosť a hladký pocit pri dotyku.

Q²M PPF Renew je prvá pasta na údržbu ochranných fólií s prísadou SiO2 pre ochranu. Obsahuje oxid kremičitý, ktorý nielen že obnovuje lesk a klzkosť, ale tiež poskytuje vysokú ochranu proti UV žiareniu a chemickú odolnosť. PPF Renew - je to veľmi dobrá pasta pred aplikáciou keramického povlaku podľa vášho výberu.

  • Spotreba: 60 ml/auto
  • Lesk 6/6
  • Objem: 120, 1000 ml

GYEON Polishing System

GYEON Q²M PPF Renew

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: