JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Mikrovláknový aplikátor na nanášanie sealantov/keramík

1,95 € / ks 1,63 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Suede handrička a penový aplikačný block, isto viete čo presne opisujeme. Bol to predsa jediný aplikačný nástroj na nanášanie sealantov, keramických ochrán, ktorý bol prezentovaný každým výrobcom ako to najlepšie a predovšetkým najpohodlnejšie. Ale s čistým svedomím môžeme povedať, že to už tak neplatí, minimálne čo sa týka pohodlnosti a nutnosti vymieňať často suede handričky z dôvodu rýchleho tvrdnutia prebytku keramickej ochrany v štruktúre suede handričky.

Lepším a efektívnejším nástrojom na aplikáciu sealantu, či keramickej ochrany je práve mikrovláknový block s vnútornou penovou membránou, ktorá zabraňuje vsiaknutiu prípravku do štruktúry vlákien a tak znižovaniu aplikovaného množstva na diel automobilu.

Mikrovláknový block je mäkký vyrobený menších rozmerov z dôvodu docieliť maximálne pohodlie počas aplikácie na ťažšie dostupné miesta alebo na problematické disky automobilu, kde jednoduchým stlačením mikrovláknového blocku sa dostanete na také mieste a záhyby, do ktorých by ste sa so suede handričkou obalenou v aplikačnom penovom blocku nikdy nedostali.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď dve strany sú viac ako jedna

V prípade, že aplikujete sealant alebo keramickú ochranu s rýchlejším časom tvrdnutia, tento aplikátor je pre Vás ako stvorený. Zatiaľ čo by ste sa trápili s aplikáciou cez suede handričku, kde po krátkom čase by ste museli vymeniť suede handričku za novú, v tomto prípade stačí mikrovláknový block otočiť na druhú stranu a môžete hravo pokračovať v aplikácii vašej obľúbenej alebo novo testovanej ochrany laku.

Môžem oprať tento mikrovláknový block ?

Téma, dlhšieho charakteru a širšieho rozsahu.  Jedna skupina Vám povie určite áno, druhá nie.

Ak sa na to pozrieme takto, že isté množstvo (čo len kvapka) ochrany laku zostalo na povrchu mikrovláknového blocku a táto vrstva zaschla. Riskujeme pri ďalšom použití nemilú vec, a to, že dôjde k vytváraniu mastných škvŕn na povrchu automobilu, ktoré nebude možné rozleštiť s mikrovláknovou utierkou.  Preto odporúčame tieto mikrovláknové blocky vyhodiť alebo ešte dospotrebovávať napríklad na nanášanie impregnácii pneumatík.

Nielen keramická ochrana

Hoci sme písali dopodrobna o využiteľnosti mikrovláknového blocku na nanášanie keramických ochrán laku, viete ho používať aj v kombinácii s inými prípravkami. Pre príklad na nanášanie tekutých stieračov, impregnácie kože, tekutých voskov a tomu podobných prípravkov.

Dodatočné parametre

Kategória: APLIKÁTOR
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: