JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Light 200 g - syntetický vosk + Fusso Coat Speed&Barrier 500 ml - syntetický vosk

Najpredávanejšie
Značka: Soft99
31,55 € / ks 26,29 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Soft99 New Fusso Coat 12 Months Light 200 gje najobľúbenejší tvrdý syntetický vosk na svete v úplne inovovanom zložení, ktorý uľahčuje jeho aplikáciu pri zachovaní dlhej životnosti a účinnosti.

Nový vosk Fusso Coat - je hydrofóbny ochranný povlak odolný až 12 mesiacov. Vďaka špeciálnym fluórpolymérom povrchová vrstva účinne znižuje priľnavosť nečistôt a pomáha odvádzať vodu. Lak je chránený pred nepriaznivými účinkami atmosférických faktorov, ako je kyslý dážď alebo UV žiarenie, ako aj pred cestnou soľou.

Nový Fusso Coat sa vyrába v 2 variantoch:

Wax DARK - pre teplé a tmavé farby lakov (čierna, červená, modrá atď.)
Wax LIGHT - pre studené a svetlé farby (strieborná, sivá, svetlomodrá, žltá atď.)

Teraz ku každému vosku Soft99 Fusso Coat Wax Light  dostanete úplne zadarmo Soft99 Fusso Coat Speed&Barrier 500 ml

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier - excelentný quick detailer (500 ml) - je excelentná kombinácia quick detaileru a syntetického vosku s rýchlou a jednoduchou aplikáciou, stačí jednoducho nastriekať a rozotrieť po ošetrovanom povrchu v čo najtenšej vrstve - maximálne minimálnej - vhodnou mikrovláknovou utierkou bez potreby namáhavého leštenia so životnosťou aplikácie a perfektným leskom až na 180 dní. Zloženie na báze technologicky vyspelých fluórovaných polymérov, prípravok  je bezpečný pre všetky povrchy, nezanecháva škvrny ani šmuhy, regeneruje aplikované vosky a sealanty, tvorí dokonalú bariéru proti nečistotám a agresívnym chemikáliám, naviac perfektne odpudzuje vodu, nečistoty, prach a pod. Zloženie neobsahuje ropné destiláty ani rozpúšťadlá.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné výhody Soft99 New Fusso Coat Wax 200g :

Ľahkosť aplikácie: 8/10

Výsledná úprava: 8/10

Trvanlivosť a trvanlivosť: 10/10

Charakteristika:

 • Extrémna odolnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 12 mesiacov
 • Vysoká miera ochrany proti pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Vysoká chemická odolnosť voči kyselinám aj zásadám
 • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia
 • Vysoký a hlboký finálny lesk

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch laku automobilu. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku. Dôrazne odporúčame vykonať, okrem umývania, aj chemickú a mechanickú dekontamináciu laku, prípadne korekciu laku v závislosti na celkovom stave a defektoch laku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku, podľa možností aplikujte vosk v tieni alebo na tienistom mieste, najlepšie v stálych podmienkach pri teplote okolitého prostredia od 10 do 25oC.
 3. Zabráňte náhodnej aplikácii vosku na okná, sklené povrchy, nelakované plastové povrchy a gumové diely karosérie, odporúčame vhodné prekrytie exponovaných povrchov maskovacou páskou, čím zabránite neželanej aplikácii vosku mimo lakované povrchy.
 4. Pred aplikáciou namáčajte pribalený penový aplikátor do čistej vody a dôkladne stláčaním vyžmýkajte, odporúčame použitie destilovanej alebo inak demineralizovanej vody (napr. reverzná osmóza).
 5. Otvorte dózu a naberte aplikátorom primerané množstvo vosku jeho krúžením v dóze, zbytočne neplytvajte, postačuje skutočne minimum.
 6. Krížovými pohybmi aplikátora t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov so vzájomným prerytím plôch. Nenanášajte nikdy neprimerane hrubú vrstvu, je to len zbytočným plytvaním a má to za následok namáhavejšie finálne leštenie vosku do vysokého lesku, alebo tvorbu nevzhľadných fľakov a šmúh
 7. Po aplikácii ponechajte voľne vysychať približne 5 až 7 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia, pri vyšších teplotách je možné dobu adekvátne skrátiť.
 8. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zahmlením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku.
 9. Postup opakujte na celom povrchu lakovaných dielov karosérie automobilu.

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier 500ml :

Vlastnosti:

 • Rýchla a jednoduchá aplikácia
 • Schopnosť odstraňovať drobné nečistoty napr. prach, odtlačky prstov a pod.
 • Vysoký lesk a hydrofóbnosť
 • Životnosť aplikácie až na 180 dní

Návod na použitie:

 1. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku
 2. Aplikujte len na čistý povrch, resp. len na povrch znečistený drobnými nečistotami, napr. prach, peľ, odtlačky prstov a pod.
 3. Pre použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby
 4. Pomocou rozprašovača nastriekajte produkt zo vzdialenosti cca. 30 cm priamo na ošetrovaný povrch
 5. Ihneď po aplikácii rovnomerne rozotrite produkt po ošetrovanom povrchu pomocou kvalitnej, čistej a suchej mikrovláknovej utierky
 6. V prípade znečistenia utierky, alebo ak sa produkt začne namáhavejšie rozotierať, použite druhú, čistú a suchú stranu utierky (utierku otočte) alebo druhú, čistú a suchú utierku

Náš tip: Prípravok je skvelým doplnkom na udržiavanie vozidiel s aplikáciou vosku Soft99 New Fusso Coat Wax, avšak môže byť aplikovaný aj samostatne, alebo aj v kombinácii s inými voskmi.

Balenie obsahuje:

 • Vosk New Fusso Coat 12 Months Wax 200 g, Kruhový penový aplikátor 
 • Vosk v spreji Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier Hand Spray Up to 180 days (500 ml)

Dodatočné parametre

Kategória: SYNTETICKÝ VOSK
Hmotnosť: 0.25 kg

Soft99 New Fusso Coat 12 months wax dark - syntetický vosk s výdržou až 12 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: