JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Wheel brushes - set 3ks kief na čistenie diskov

18 € / ks 15 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Woolies Wheel sú dnes najbezpečnejším a najefektívnejším spôsobom čistenia diskov. Väčšina kief na čistenie diskov robí skvelú prácu, ale neumožňujú sa dostať do malých štrbín a záhybov, kde sa usadzuje brzdový prach. Kefy so skrútenými drôtenými štetinami sa dostanú dovnútra, ale pri neopatrnom používaní by mohli poškriabať disk automobilu.

Woolies Wheel kefy majú mnoho výhod oproti väčšine súčasných kief na trhu. V týchto kefách nie je žiadny kov. Sú super mäkké, husté vlákna syntetickej vlny zadržiavajú penu a prenášajú ju na disk. Kefy sú vyrobené výhradne z polypropylénu a obstoja voči akémukoľvek čističu diskov, aj tomu agresívnejšiemu. Keďže štetiny sú zo 100% polypropylénu, sú recyklovateľné a môžu byť ekologicky zničení po doslúžení (No nebojte sa, tak skoro to nebude)

Toto sú kefy, ktoré musíte mať, aby vaše disky vyzerali stále ako nové. Woolies Wheel fungujú s akoukoľvek veľkosťou otvoru disku.

Najdlhšia kefa je 49cm dlhá a má čistiacu časť s priemerom 8cm a červenú rukoväť. Použite tento Woolies Wheel s dlhou rukoväťou, aby ste siahli do hĺbky disku alebo vyčistili podbehy kolies.

Stredná kefa je 36cm dlhá a ma čistiacu časť s priemerom 4,5cm a červenú rukoväť. Táto je ideálna pre menšie otvory diskov, čistenie koncoviek výfukov, motorovej časti atď.

Najmenšia kefa 30cm dlhá je a ma čistiacu časť s priemerom 3,5cm a červenú rukoväť. Táto je ideálna pre menšie otvory diskov.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: KEFA
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: