JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz EVO Mini Akku Hybrid - hybridná mini leštička

Najpredávanejšie
Značka: ChemicalWorkz
199,95 € / ks 166,63 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Zažite nový spôsob leštenia s výkonným hybridným excentrickým strojom na leštenie Evo Mini Akku od ChemicalWorkz®.

Bez ohľadu na to, či sa jedná o Váš milovaný automobil, motocykel, či elegantný čln, tento výkonný stroj vám poskytuje bezchybný leštiaci zážitok, ktorý prevyšuje všetky vaše očakávania.

S flexibilitou, ktorú EVO Mini Akku ponúka vďaka možnosti voľby medzi 3 mm a 12 mm kmitmi, dosiahnete perfektné a efektívne leštenie na všetkých povrchoch. Pretože sme si vedomí, že krása je v detailoch, k leštičke sú dodávané unášacie taniere s priemerom 38 mm a 50 mm, umožňujúce Vám leštiť aj tie najmenej prístupné miesta, kde by iné leštiace stroje zlyhali. S EVO Mini Akku máte nástroj, ktorý je pripravený na akúkoľvek výzvu.

Nemusíte sa obávať hlučného prostredia, pretože EVO Mini Akku pracuje tak ticho, že budete prekvapení. Odpadá aj nepríjemná vibrácia, ktorá často sprevádza iné leštičky. S elektronickým nastavením rýchlosti a LED displejom, ktorý vám poskytuje aktuálny prehľad o rýchlosti a stave batérie, máte absolútnu kontrolu nad procesom leštenia.

Ale to nie je všetko. ChemicalWorkz® EVO Mini Akku sa môže pochváliť nielen výkonom a flexibilitou, ale aj nevšedným dizajnom. Pri jeho vývoji sme kládli dôraz na ergonómiu, aby bol ideálny nielen pre profesionálov, ale aj pre tých, čo začínajú svoju cestu v leštení.

Samozrejme nejde len o leštičku, ale aj o celé príslušenstvo.  Okrem unášacích tanierov s priemerom 38 mm a 50 mm získate aj potrebné montážne náradie na výmenu unášacích tanierov, 2 batérie, 1 kefu s bielymi štetinami pre čistenie pneumatík, diskov a plastov, 1 kefu s hnedými štetinami na čistenie textilu a alcantary, 2 excentrické mechanizmy s 3 mm a 12 mm kmitom, 2 rotačné adaptéry - krátky a dlhý, nabíjaciu stanicu a robustnú tašku na prenášanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické údaje:

  • Prevádzkové napätie: 12V / 50Hz
  • Trieda bezpečnosti: Trieda II
  • Kapacita batérie: 2,0 mAh s výdržou približne 45 minút
  • Rýchlosť rotácie za minút: 2000 - 5000 ot./min
  • Unášacie taniere: 38mm a 50mm
  • Kmit: 3mm alebo 12mm
  • Excentrický a rotačný mechanizmus
  • Váha: 1kg
  • Elektronická regulácia rýchlosti

Leštička EVO Mini Akku je zoskupená do najmenších detailov, aby Vám poskytla všetky možnosti na dosiahnutie bezchybného leštenia, bez ohľadu na to, čo leštíte.

Upozornenie:

Počas procesu leštenia sa uistite, že stroj nie je naklonený, môže to viesť tak k poškodeniu ložísk leštičky. Netlačte na leštičku vysokým tlakom, maximálne 0,5kg už aj s váhou leštičky.  Pred samotným leštením sa dôkladne uistite, že povrch je dostatočne čistý a nenachádzajú sa na ňom rôzne zvyšky: nečistoty, voda, oleje, atď, ináč môže dôjsť k poškodeniu samotnej leštičky. Uskladňujte na chladnom a suchom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: ŠPECIÁLNE - MINI
Hmotnosť: 3 kg
Položka bola vypredaná…

ChemicalWorkz EVO Mini Akku Hybrid - predstavenie, ukážka v praxi

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PF Avatar autora | 18.1.2024
super stroj