JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz Magic Clay Bar - 3 x 50g clay stredný

Najpredávanejšie
Značka: ChemicalWorkz
9,90 € / ks 8,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Mechanická dekontaminácia pomocou clay hliny  je nevyhnutnou prípravou na leštenie a/alebo aplikovanie ochrany laku, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky na laku alebo skle. Mechanická dekontaminácia vytvára viditeľnú a na dotyk hladkú farbu a farba sa stáva efektívnejšou a ľahšie sa leští a ošetruje ochranným povlakom. Táto clay hlina na čistenie laku vyrobená z vysoko kvalitného a pokročilého materiálu má vysokú čistiacu silu.

Charakteristika:

  • 3 × 50 g clay
  • Silná čistiaca sila: odstraňuje živicu, zvyšky hmyzu, striekance farby, cestný decht, železničný prach a iné odolné nečistoty.
  • Silná účinnosť: Účinne odstraňuje tvrdé chemické látky, ako je decht a asfalt, ktoré sa usadili v laku.
  • Jednoduché použitie

ChemicalWorkz clay je možné použiť aj viackrát pre nadčasové výsledky. Dôrazne odporúčame používať clay s vhodným lubrikačným prípravkom. Ak však nemáte žiaden poruke, veľkou výhodou nášho clay-u je, že fungujú len s vodou!

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie:

  • Dbajte na to, aby lakované plochy automobilu boli chemicky očistené od dechtu a náletovej hrdze s použitím prípravku AutoGlanz Spar-Tar a AutoGlanz  Blood Tonic. Vyberte claybar-ílovitú hmotu z plastovej úložnej nádobky a rozlomte ju na 4 kúsky. Stlačte jeden kúsok tak, ako by ste tvorili formu palacinky. Nastriekajte trochu prípravku AutoGlanz Lubed pre navlhčenie čistenej plochy a potom hmotu roztlačte, až pokým nebude úplne rovná. Potom striekajte postupne dostatočné množstvo prípravku Lubed a jemnými pohybmi vyhladzujte povrch, až pokým nebude cítiť úplnú hladkosť. Utrite povrch a pokračujte na ďalšej ploche. Lakovaný povrch potom bude pripravený pre leštenie.

Dodatočné parametre

Kategória: MECHANICKÁ
Hmotnosť: 0.15 kg

ChemicalWorkz Magic Clay Bar - 3 x 50g clay stredný - predstavenie, ukážka v praxi

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LM Avatar autora | 18.10.2023
praktické balenie a hlina berie výborne