JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Gyeon Q2M IRON - odstraňovač vzdušnej hrdze

od 11,95 € / ks od 9,96 € bez DPH

Zvoľte variant

Gyeon Q²M Iron - je intenzívny čistič určený na rozpustenie brzdového prachu a spadu bohatého na železo pri kontakte. Spad sa viaže na vonkajšie povrchy automobilov fyzikálne (priťahovaním náboja) aj chemicky (elektrolýzou) a zvyčajne obsahuje zlúčeniny železa a častice pochádzajúce z priemyselných a komerčných činností. Ako sa tieto nečistoty postupne hromadia na karosérii, drsnosť povrchu sa postupne zvyšuje až do bodu, kedy je cítiť, zatiaľ čo odrazivosť povrchovej úpravy a schopnosť farby správne odvádzať vodu sa postupne znižuje. Okrem toho, keďže tieto kontaminanty oxidujú a korodujú, žieravé zlúčeniny sa môžu vylúhovať a zafarbiť podkladové povrchy. Pravidelné odstraňovanie takýchto kontaminantov je preto dôležitou súčasťou detailingu a malo by sa vykonávať raz alebo dvakrát ročne.

Ak ste oboznámení s clay hlinou, budete vedieť, že je určená na odstraňovanie priľnutých povrchových kontaminantov, ale nikde nie je napísané, že má často problémy s úplným odstránením železitých zlúčenín a spekaných železných častíc. Tým, že pôsobí skôr chemicky ako fyzikálne, Gyeon Q²M Iron okamžite reaguje so zlúčeninami železa a časticami sintrovaného železa a chemicky ich redukuje vo vode na rozpustný komplex, ktorý možno ľahko opláchnuť. Tento proces možno vidieť ako fungujúci voľným okom, pretože pôvodne priehľadný roztok sa postupne mení na purpurový, keď rozpúšťa všetky častice železa, s ktorými príde do kontaktu. Silný čistiaci prostriedok dokončí proces rozpustením a odstránením zvyškov nečistôt a špiny. Hoci Gyeon Q²M Iron má vyvážené pH, je to profesionálny silný prípravok, a preto by sa mal používať opatrne.

Gyeon Q²M Iron je jedným z najúčinnejších a najrýchlejšie pôsobiacich odstraňovačov železa, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, a bol navrhnutý s ohľadom na potreby profesionálnych detailistov. Formulovaný tak, aby pri kontakte rozpúšťal brzdový prach a iné nečistoty bohaté na železo, je úplne bezpečný na použitie na všetkých vonkajších povrchoch (vrátane lemov a vysoko leštených povrchov) v situáciách, keď je ťažké odstrániť zlúčeniny železa a častice sintrovaného železa. Príklady takýchto kontaminantov zahŕňajú železničný prach, ktorý môže byť vysoko odolný voči všetkým, okrem najagresívnejších ílov, a spad bohatý na železo, ktorý môže byť ťažko viditeľný, ale ľahko ho cítiť končekmi prstov.

Hlavnou zložkou Gyeon Q²M Iron je vysoko reaktívna neutralizovaná kyslá soľ. To redukuje železnaté zlúčeniny a častice do rozpustnej formy, čo uľahčuje ich opláchnutie vodou. Výsledkom je, že Gyeon Q²M Iron je menej agresívny ako tradičné čistiace prostriedky na kyslej báze, ale rovnako účinný, pokiaľ ide o čistiacu silu. Gyeon Q²M Iron obsahuje tiež silnú čistiacu zložku, ktorá pomáha rozkladať každodenné nečistoty a špinu pri aplikácii na neumyté povrchy (napr. Jeho gélové zloženie znamená, že ľahko priľne k ošetreným povrchom, čím sa predlžuje jeho pracovný čas a minimalizuje sa potreba miešania vo všetkých, okrem tých najextrémnejších prípadov.

Detailné informácie

objem: 500ml
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
11,95 € / ks
9,96 € bez DPH
objem: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
21,75 € / ks
18,13 € bez DPH
objem: 4000ml
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
71,95 € / ks
59,96 € bez DPH

Podrobný popis

Neutrálny roztok pH:6

kysle-05 - kópia

Náš TIP: Q2M Iron je veľmi klzký. Je priam ideálny ako lubrikant pri dekontaminácii pomocou claya. Tým môžete ešte viac urýchliť a zintenzívniť dekontaminačný proces.

Vysoká efektivita tohto odstraňovača náletovej hrdze našťastie nemala vplyv na neutrálnosť pH. Práve vďaka neutrálnemu pH 6 môže byť Q2M iron použiť na všetkých povrchoch, aj na takých citlivých sú leštené kolesá, apod.

Q2M Iron disponuje pri svojej reakcii zafarbovaním do fialova. Narozdiel od iných komerčných produktov nie je ale tento prípravok zameraný na farbenie, ale na čistiace schopnosti. Farbenie iba ilustratívne informuje svojich užívateľov o skutočnom znečistení ao sile reakcie.

  • Odporúčaná spotreba na dekontamináciu jedného vozidla: 150 ml
  • Objem: 500,1000, 4000 ml

Oficiálna webová prezentácia

Cena za 1ks

GYEON Q²M Iron

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 13.11.2023
Prémiovaná kvalita. Gyeon je top.