JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Gyeon Q2 Rim EVO - keramická ochrana diskov

Novinka
Značka: GYEON
41,70 € / ks 34,75 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Gyeon Q2 Rim EVO - je inovovaný špeciálny keramický nanopovlak pre disky kolies so zvýšenou chemickou a tepelnou odolnosťou.

Gyeon Q² Rim EVO je najmodernejší žiaruvzdorný keramický povlak diskov, brzdových strmeňov a výfukových systémov. Ak, ako my, vždy pochybujete o relatívnom výkone vo svete starostlivosti o automobil, potom vás pravdepodobne zaujíma, ako sa Gyeon Q² Rim líši od konkurenčných povlakov a čo ponúka, čo nie? Odpovede na tieto otázky vychádzajú z jeho jedinečného bezalkoholového zloženia, ktoré vytvára film zo siloxánových polymérov a tepelne odolných prísad, ktoré rýchlo kondenzujú a vytvárajú úplne kryštalizovaný povlak SiO2, ktorý sa na molekulárnej úrovni spája s lakovanými a holými kovovými povrchmi. Po úplnom vytvrdnutí Gyeon Q² Rim skutočne toleruje pravidelné vystavenie teplotám až 800 °C bez straty ochranných vlastností alebo výdrže.

Výdrž až 18 mesiacov. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q² Rim EVO by ste mali aplikovať na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Vo všetkých prípadoch pripravte disky, ktoré budete ošetrovať bežným spôsobom (umyť > dekontaminovať), a následne odmasťte s prípravkom Gyeon Q²M Prep, aby ste zaistili, že budú dokonale čisté Potom pomocou dodanej kvapkacej pipety zľahka navlhčite jednu z dodaných semišových handričiek obalenú do aplikačného blocku a začnite rovnomerne nanášať po prvom okraji miernym tlakom a prekrývajúcimi sa ťahmi. Mali by ste sa snažiť aplikovať nie viac ako jeden disk naraz, pretože po počiatočnom období odparovania 3-5 minút musíte čo najrýchlejšie (ešte vlhké) zvyšky rozleštiť mikrovláknom t. j. skôr, než zaschnú a začnú tvrdnúť. Rozleštenie sa najlepšie vykonáva pomocou mikrovláknovej utierky použitím miernej rýchlosti a tlaku, aby sa úplne odstránili zvyšky a odhalil sa intenzívny lesk bez šmúh. Pomocou jasného svetla dôkladne skontrolujte, či na disku nie sú nejaké šmuhy a pred pokračovaním ich dôkladne rozleštite, neúplné rozleštenie môže viesť k ich stvrdnutiu do tej miery, že ich nebude možné odstrániť bez strojového leštenia, preto buďte dôkladní!

Po ošetrení všetkých  diskov počkajte minimálne hodinu a potom naneste druhú vrstvu. Disky je potom potrebné nechať v teple a suchu minimálne 24 hodín, aby povlak SiO2 vytvrdol (ak si želáte, môžete tento proces urýchliť zahriatím na 60 °C po dobu 10 minút pomocou infračerveného žiarenia). Nakoniec, aby ste znížili riziko tvorby vodných škvŕn počas vytvrdzovania (úplné vytvrdnutie trvá približne 14 dní), mali by ste naniesť ochranný vrchný náter Gyeon Q²M Cure (tiež by ste sa mali vyhnúť umývaniu automobilu akýmkoľvek druhom čistiaceho prípravku prvých 7 dní). Upozorňujeme, že po nanesení každej vrstvy musíte vyhodiť všetky použité aplikátory a utierky, pretože Gyeon Q² Rim pri vytvrdzovaní masívne tvrdne a vytvára zvyšky, ktoré môžu spôsobiť vážne poškodenie alebo ešte horšie, ak sa aplikátory a utierky znovu použijú. Okrem toho musíte po každom použití vymeniť aj kvapkaciu pipetu za vzduchotesný uzáver a potom pipetu vypláchnuť horúcou vodou. Nedodržanie týchto krokov bude mať za následok, že zvyšky stuhnú vo fľaštičke a pipete, čím sa stanú v budúcnosti nepoužiteľnými.

Hlavné vlastnosti Rim Gyeon Q2 EVO

  • Spotreba: 15 ml / 1 sada koliesok
  • Tvrdosť: +3H
  • Teplotná odolnosť: > 800°C
  • Tolerancia pH: 2-11
  • Hrúbka jednej vrstvy po vytvrdnutí: 0,5 qm
  • Životnosť: >18 mesiacov / 30 000 km

Obsah balenia Q2 Rim EVO

  • Gyeon Q2 Rim 30ml alebo 50ml
  • Aplikátor Gyeon
  • 4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
  • Aplikačná príručka

Oficiálna webová stránka

Cena za sadu

Dodatočné parametre

Kategória: KERAMICKÁ OCHRANA
Hmotnosť: 0.03 kg
Položka bola vypredaná…

GYEON Q² Rim

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: