JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

OEM 2L - priemyselný ručný tlakový rozprašovač/napeňovač

Najpredávanejšie
13,10 € / ks 10,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Nemáte tlakový čistič? Žiaden problém. Nemáte k dispozícii elektriku ? Žiaden problém.  A aj tak si chcete dôkladne umyť svoj automobil, bicykel, či záhradný nábytok ?

Predstavujeme Vám náš ručný tlakový rozprašovač, postrekovač a napeňovač v 1. Áno, skutočne všetko v jednom. Súčasťou balenia sú 3 vymeniteľné trysky, s ktorými premeníte túto tlakovú nádobu na to, čo v daný moment potrebujete. Či už napeniť automobil aktívnou penou, aplikovať odstraňovač mušiek, či tekutý vosk.   

S tryskou na vytvorenie peny môžete svoj automobil pokryť rovnomernou vrstvou aktívnej peny. Objem nádoby sú 2 litre, ale pracovný objem odporúčame maximálne 1.5L, pre zanechanie dostatočného množstva na vytvorenie tlaku v nádobe a následne kvalitnej peny. Nádoba je vybavená aj priehľadnou stupnicou na kontrolu spotreby prípravku. A maximálna teplota použitia vody nesmie presiahnuť 40°C

Tento univerzálny postrekovač/rozprašovač/napeňovač je vyrobený len z tých najkvalitnejších materiálov, akým je ABS plast a bol špeciálne navrhnutý na používanie predovšetkým v oblasti autodetailingu. Vďaka čomu boli použité tesnenia, ktoré sú odolné alkalickým a kyslým čistiacim prípravkom a nehrozilo tak poškodenie mechanizmu.

Aby toho nebolo málo, na vrchu hlavice sa nachádza poistný ventil, ktorý má za úlohu regulovať tlak v nádobe aby nedošlo k vytvoreniu pretlaku.

Maximálne možné natlakovanie nádoby na 3 bare.

Jedná sa o OEM rozprašovač bez akéhokoľvek originálneho balenia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah balenia:

  • Priesvitná 2L nádoba
  • 3 trysky

Dodatočné parametre

Kategória: RUČNÉ NAPEŇOVAČE A POSTREKOVAČE
Hmotnosť: 0.6 kg

OEM priemyselný ručný tlakový rozprašovač/napeňovač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: