JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Infinity Wax Graphene Wax - tuhý vosk s prímesou grafénu

od 37,50 € / ks od 31,25 € bez DPH

Zvoľte variant

Horúca novinka na trhu s tuhými voskami obsahujúci revolučný polymér grafén!

Infinity Wax Graphene Wax - dlho očakávaná novinka roku 2021 na poli tuhých voskov! Neustály vývoj a hľadanie nových ciest je hlavnou devízou škótskeho výrobcu Infinity Wax . Ponúka totiž vosky pre skutočných fajnšmekrov. Vedľa perfektného vosku s keramikou Infinity Wax Ceramic Wax  je tu ďalšia lahôdka v podobe vosku s grafénom .

Tento špeciálny polymér je v poslednej dobe označovaný za malú revolúciu v ošetrení automobilov . Vyznačuje sa extrémnym odvodom vody a nečistôt, hladkosťou povrchu a veľmi odolnou ochranou proti chemikáliám. Mal by excelovať vo výdrži ochrany, v prehĺbení farby a lesku predovšetkým pri tmavých lakoch. Samozrejme skvele funguje aj na svetlých lakoch. Vosk sa veľmi ľahko nanáša aj rozlešťuje a bude skvelý ako na leto, tak aj na zimu.

Detailné informácie

objem: 50ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
37,50 € / ks
31,25 € bez DPH
objem: 200ml
Skladom u dodávateľa
88,20 € / ks
73,50 € bez DPH

Podrobný popis

Návod na použitie:

  1. Pred voskovaním dôkladne pripravte povrch, umyte, vykonajte chemickú a mechanickú dekontamináciu s následným odmasteným povrchu. V prípade nedokonalostí laku, vykonajte aj strojové leštenie.
  2. Aplikujte vosk za pomoci penového aplikátora, rozotrite vosk po celom obvode krúživými pohybmi, dbajte na to aby ste vytvorili rovnomernú tenkú vrstvu a nechajte pôsobiť 1 až 5 minút.
  3. Následne s čistou mikrovláknovou utierkou rozleštite vosk do vysokého lesku.
  4. Zabráňte prvotnému kontaktu s vodou prvé 3 hodiny, avšak odporúčame celkovo neumývať automobil nasledujúcich 7 dní.

Bezpečnostné informácie:

Na použitie iba na exteriér automobilu, vyhýbajte sa kontaktu s gumou, plastom a kožou. Nepoužívajte na interiér vozidla. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové, holé kovové alebo lakované disky, ktoré nie sú lakované. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Infinity Wax Primo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: