JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Infinity Wax Primo Wax - tuhý vosk s prímesou SiO2

od 27,20 € / ks od 22,67 € bez DPH

Zvoľte variant

Tuhý vosk s označením Primo je to najlepšie, čo môžeme v súčasnosti ponúknuť. Bol navrhnutý s ohľadom na jednoduché používanie s neskutočným výsledok, hydrofóbnosť je jednoducho neuveriteľná, s kontaktným uhlom 121°C. Minimálna výdrž vosku je 6 mesiacov. Primo využíva modifikované polyméry SiO2 na vytvorenie katiónového efektu, ktorý prírodným voskom poskytuje pevnú kostru, aby robili to čo robia, čo najlepšie.

Ak to zhrnieme, jednoducho jedná sa o ohromujúci vosk na aplikáciu. Vizuálne výsledky prinášajú ohromujúci lesk s použitím polymérov a kombinácii 5 prírodných voskov, dokonale vyvážených, aby poskytovali lesklý povrch, extrémnu hĺbku a mokrý vzhľad.

Detailné informácie

objem: 50ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
27,20 € / ks
22,67 € bez DPH
objem: 200ml
Skladom u dodávateľa
62,80 € / ks
52,33 € bez DPH

Podrobný popis

Návod na použitie:

  1. Pred voskovaním dôkladne pripravte povrch, umyte, vykonajte chemickú a mechanickú dekontamináciu s následným odmasteným povrchu. V prípade nedokonalostí laku, vykonajte aj strojové leštenie.
  2. Aplikujte vosk za pomoci penového aplikátora, rozotrite vosk po celom obvode krúživými pohybmi, dbajte na to aby ste vytvorili rovnomernú tenkú vrstvu a nechajte pôsobiť 1 až 5 minút.
  3. Následne s čistou mikrovláknovou utierkou rozleštite vosk do vysokého lesku.
  4. Zabráňte prvotnému kontaktu s vodou prvé 3 hodiny, avšak odporúčame celkovo neumývať automobil nasledujúcich 7 dní.

Bezpečnostné informácie:

Na použitie iba na exteriér automobilu, vyhýbajte sa kontaktu s gumou, plastom a kožou. Nepoužívajte na interiér vozidla. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové, holé kovové alebo lakované disky, ktoré nie sú lakované. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Infinity Wax Primo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: