JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Kwazar Venus Super Pro+ 360 V-2.0 ručný tlakový postrekovač 2000 ml

Novinka
Značka: KWAZAR
26,45 € / ks 22,04 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Kwazar Venus Super Pro+ 360 V-2.0 ručný tlakový postrekovač 2000 ml - ručný tlakový postrekovač s chemickou odolnosťou a systémom funkčnosti 360st.

Tlakové postrekovače Venus Pro Super 360 sú určené na aplikáciu chemických látok na malých až stredne veľkých plochách. Všetky tesnenia postrekovača sú vyrobené z materiálu Viton. Vďaka tomu sa postrekovač vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči kyslým a alkalickým činidlám.

Postrekovač Venus Pro Super 360 je vybavený elektrickou sacou rúrkou so záťažou. To umožňuje použitie kvapalín bez ohľadu na polohu nádrže. Vysoký stupeň striekania kvapaliny a vysoká homogenita kvapôčok zaisťujú rovnomerné pokrytie povrchu aplikovanou kvapalinou. V kombinácii s možnosťou regulácie toku kvapaliny poskytuje možnosť použitia chemikálií v neobmedzenom rozsahu

Nádoba postrekovača je vybavená lištou hladiny kvapaliny a stupnicou kapacity. Postrekovače Venus Pro Super sú vybavené stabilizačnými základňami, ktoré súčasne oddeľujú nádrž od zeme. Hlava rozprašovača je vybavená poistným ventilom. Jednoduchá konštrukcia čerpadla umožňuje opravu a údržbu postrekovača bez použitia náradia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre postrekovača:

Objem nádrže: 2000 ml
Hmotnosť postrekovača bez náplne: 650 g
Výška postrekovača: 39 cm

Cena za 1ks

Dodatočné parametre

Kategória: RUČNÉ NAPEŇOVAČE A POSTREKOVAČE
Hmotnosť: 0.65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: