JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Výstražná vesta detská reflexná žltá - EN 1150:1999

2,85 € / ks 2,38 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Vesta detská reflexná hobby žltá farba.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie: Reflexný doplnok odevu najmä za zníženej viditeľnosti alebo v šere niekoľkonásobne predlžuje vzdialenosť, na ktorú je dieťa viditeľné. Vesta sa jednoducho nasadí cez hlavu dieťaťa tak, aby na prednej i zadnej strane boli dobre viditeľné reflexné prvky. Odev je určený na nosenie cez vrchné oblečenie ako výstražný vysoko viditeľný odev. Iba čistý odev poskytuje náležitú ochranu - znečistený odev čistite podľa návodu (viď. nižšie). Pred použitím vždy preverte stav odevu: silne znečistený alebo poškodený odev nepoužívajte. Reflexná vesta nesmie prísť do styku s kvapalnými chemikáliami, rozpúšťadlami a ohňom.

Farby a veľkosti: XS ( <140 cm ). Reflexná vesta má dva refl exné pruhy s rozmermi: 1x 50 mm, 1x 25 mm. 

UPOZORNENIE ! Odev si zachováva svoje vlastnosti 25 pracích cyklov. Po 25 pracích cykloch odev vyraďte z ďalšieho užívania. Odev so zapínaním na tzv. „Suché zipsy“, ktoré sa musí pred praním uzavrieť.

Skladovanie: Skladujte na čistom a suchom mieste chránenom pred slnečným svetlom.

Záruka: Na tento produkt poskytujeme záruku 24 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na škody, ktoré vyplývajú z neodborného zaobchádzania, nehody, opotrebenie, edodržanie návodu na obsluhu alebo zmien na výrobku, vykonaných treťou osobou.

Balenie: 1ks

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOLEKÁRNIČKA
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: