JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

FRESSO

Webová stránka značky: FRESSO

Parfémy do auta FRESSO

Parfémy do auta sú skvelým spôsobom, ako si vytvoriť príjemnú atmosféru a zlepšiť celkový zážitok z jazdy. FRESSO je poľský producent špičkových parfémov vyrobených len z tých najlepších ingrediencií zameriavajúcich sa na hlavné aspekty ovplyvňujúce sympatie a výber užívateľov.

 1. Osobný dotyk - Parfémy do auta umožňujú prispôsobiť si vôňu interiéru vozidla podľa svojho vkusu. Môžete si vybrať vôňu, ktorá vám pripomína obľúbené miesto či spomienky.
 2. Relaxácia - Určité vône môžu pomôcť uvoľniť a znížiť stres počas jazdy. Aromaterapia v aute môže byť prospešná pre duševnú pohodu a pohodlie vodiča aj spolujazdca.
 3. Odstránenie nepríjemných zápachov - Parfémy do auta môžu pomôcť zakryť pozostatky nepríjemných zápachov, ktoré sa môžu v interiéri vozidla objaviť. To je užitočné najmä po jazde v prostredí s nepríjemným odorom.
 4. Dlhotrvajúca vôňa - Parfémy FRESSO sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhodobú vôňu, ktorá vydrží niekoľko týždňov. Vďaka tomu nie je potrebná častá výmena, často postačí len postrek koberčekov parfumom v rozprachu.
 5. Bezpečnosť - Pri vývoji parfumov FRESSO bolo aj dôležité dbať na to, aby vône neboli príliš intenzívne, čo by mohlo ovplyvniť koncentráciu vodiča. Jazda je stále považovaná za prioritu.
 6. Výber vône - Hneď 8 rôznych parfémov do auta, vrátane kvetinových, ovocných, drevitých a ďalších umožňuje výber podľa svojich preferencií a ročného obdobia.

Celkovo sú parfémy do auta FRESSO skvelým spôsobom, ako prispôsobiť a obohatiť prostredie vo vašom vozidle. Nielenže môžu zlepšiť vašu náladu počas jazdy, ale tiež prispieť k celkovému komfortu a pohodliu v automobile. Vyberať môžete z ôsmich rôznych vôní, vždy v prevedení buď drevené doštičky na zavesenie (Hanger), alebo 50 ml fľaštičky v rozprachu (Perfume) na aplikáciu postrekom na koberčeky.

             zavesna-1   rozprach-1

Autokometika FRESSO

Produkty sa vyznačujú elegantným dizajnom a jedinečnou vôňou, ktorá je stála, odolná a neunavuje ani po mnohých hodinách používania. V roku 2023 bol predstavený inovatívny rad detailingových prípravkov kombinujúcich čistiace a impregnačné vlastnosti s parfumovými esenciami. Decentné tóny jemných parfémových ingrediencií vás v priebehu prác priamo pohltia. U FRESSO sa do začiatku zamerali na 8 produktov, ktoré všeobecne patria medzi najpoužívanejšie. Pre autokozmetiku FRESSO navyše hovorí aj viac ako dostupná cenotvorba, ktorá tento brand môže hravo zaradiť medzi najpredávanejšie entery level detailingových prípravkov pochádzajúcich z Poľska, čo potvrdzuje predajnosť práve v krajine jej pôvodu.

 • APC - Vysoko koncentrovaný univerzálny čistiaci prípravok ideálny na odstraňovanie nečistôt z exteriéru a interiéru vozidla. Vďaka najmodernejším zložkám čistiacich prostriedkov okamžite rozpúšťa a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny. Vytvára bohatú hustú penu a nezanecháva žiadne nevzhľadné biele stopy. Možnosť riedenia v pomeroch 1:5 až 1:30.
 • Ceramic Detailer - Inovatívny prípravok na starostlivosť a ochranu laku. Poskytuje dlhotrvajúcu ochranu po dobu až 12 týždňov. Produkt sa extrémne ľahko aplikuje a má silné vodoodpudivé vlastnosti, rýchlo poskytuje dodatočnú ochranu proti nečistotám, vode a cestnej špine. Robí lak neuveriteľne lesklý a zvýrazní jeho hĺbku.
 • Glass Cleaner - Dokonalý výhľad za jazdy je hlavnou prednosťou každého auta. Doprajte si toto potešenie s čističom skiel FRESSO, ktorý účinne as najvyššou presnosťou odstraňuje všetky nečistoty z autoskiel. Efektívne a výkonný, odparuje sa neuveriteľne rýchlo a zanecháva sklo bez akýchkoľvek šmúh.
 • Interior Cleaner - Vyberte si viacúčelový všestranný čistič, ktorý dôkladne a účinne vyčistí plast, kožu, čalúnenie, alcantaru, vinyl, hliník alebo dokonca drevo. Zanecháva povrch dokonale čistý, bez šmúh a vodných škvŕn. Vďaka modernej receptúre a neutrálnemu pH je použitie bezpečné a zároveň veľmi účinné. Príjemná, parfumovaná vôňa doznieva na čistenom povrchu a spríjemňuje chvíle strávené v aute. Je tiež perfektný na čistenie drevených, mramorových a žulových dosiek, rovnako ako dlaždíc, kovania, hliníka a nábytku. Vďaka unikátnemu zloženiu zanecháva povrch úplne hladký, čo minimalizuje opätovné usadzovanie prachu a iných nečistôt.
 • Interior Dressing - Fresso Interior Dressing dôkladne vyživí a ochráni plastové, gumené a vinylové prvky vo vnútri vášho vozidla. Vytvára dlhotrvajúci antistatický povlak, ktorý odpudzuje prach a nečistoty. Obsahuje UV filtre, ktoré chránia plast pred degradáciou a zafarbením. Postarajte sa o prirodzený vzhľad plastových prvkov a zaistite efekt stmavenia, vďaka ktorému bude vaše vozidlo vyzerať exkluzívne. Vďaka vysokej účinnosti produktu si môžete užívať krásny interiér po dlhú dobu a vychutnávať si jazdu v tých najlepších estetických podmienkach.
 • Leather Cleaner - Vráťte svojmu koženému čalúneniu jeho bývalú slávu. Dajte mu nový život s Fresso Leather Cleaner, ktorý premení kožu vo vašom aute jednoduchým dotykom. Vďaka svojej extrémnej čistiacej sile produkt okamžite odstraňuje všetky nečistoty. Hustá a dlhotrvajúca pena preniká do štruktúry kože a navyše eliminuje nepríjemné pachy. Zanecháva kožu hladkú, mäkkú a sviežu. Ako bola kedysi. Užite si jedinečnú vôňu, ktorú produkt zanecháva na svojom povrchu. Neutrálne pH.
 • Shampoo Premium - Vysoko koncentrovaný autošampón Fresso Premium Shampoo zbaví vaše vozidlo všetkých nečistôt a na jeho povrchu vytvorí ľahko umývateľnú penu. Vďaka vysoko koncentrovaným zložkám je extrémne účinný. Stačí iba 35 ml na 10 litrov vody! Produkt má neutrálne pH, je bezpečný pre vosky a sealanty a zanechá vaše auto bez poškvrny čisté.
 • Wheel Cleaner - Snívate o lesklých ráfikoch a podbehoch kolies bez nečistôt a usadenín? Čistič kolies Fresso je kvintesencia všetkých vlastností produktu, ktorý je navrhnutý tak, aby dôkladne vyčistil vonkajšie prvky vášho vozidla, s to úplne bezpečným spôsobom. Vďaka pokročilému zloženiu čistič kolies priľne k akémukoľvek prvku a účinne rozpúšťa nahromadené nečistoty. Na ľahké farbenie môžete prípravok riediť vodou v pomere až 1:10.

                      interior-cleaner-01   interior-dressing-03

Žiadne produkty značky FRESSO sa nenašli...