JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

Gyeon Q2M SilkDryer EVO (90x70 cm) - sušiaci uterák s logom

Novinka
Značka: GYEON
21,70 € / ks 18,08 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Gyeon Q2M SilkDryer EVO je inovovaný twisted-loop sušiaci uterák so 50% navýšenou savosťou.

Twisted-Loop sušiaci uterák, premiové mikrovlákno, 90x70 cm ... maximálny výkon najvyššiu trvanlivosť. Zmenené obaly a farby, ale aj pridaný rad nových produktov, toľko často dopytovaných a žiadaných! Ponorte sa hlbšie do radu GYEON EVO Microfibre a preskúmajte všetky novinky, na ktorých posledný rok tvrdo pracovali!

SKUTOČNÁ KVALITA

Kvalita náradia a príslušenstva používaného v starostlivosti o auto je všetkým. Kvalita mikrovlákna, jeho okrajov či šitia, savosť uteráka a jeho odolnosť voči desiatkam pracích cyklov určuje výsledky každého detailingového procesu. Produkty z mikrovlákna sa používajú pri umývaní, dekontaminácii, sušení, leštení, aplikácii ochrán a následnej údržbe každého jednotlivého prvku vozidla. Môžu zrýchliť a zefektívniť každú akciu alebo nakoniec zničiť konečný výsledok. To je dôvod, prečo sú u Gyeonu tak hrdí na to, že poskytujú len tie najlepšie mikrovlákna pre automobilový priemysel!

Gyeon Q²M SilkDryer EVO

Vylepšený a vodu absorbujúce viac ako inokedy! Twist-loop syntetické vlákna pre pôsobivé sušenie povrchu bez akýchkoľvek šmúh. Q²M SilkDryer EVO je aktualizovaná a vylepšená verzia jedného z najinovatívnejších sušiacich uterákov na svete. Oproti verzii predstavenej už v roku 2015 má variant EVO zvýšenú gramáž GSM na 530. Celková nasiakavosť je dokonca až o 50 % vyššia, než tomu bolo predtým. Navyše môžete zaevidovať znížené okraje na absolútne minimum, aby bol uterák ešte funkčnejší a bezpečnejší na paneloch zložitých tvarov a aj tých najmäkších lakoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dostupný aj v ekonomickejšom variante bez nápisu GYEON - Gyeon Q2M SilkDryer EVO Classic.

  • Veľkosť: 90x70 cm
  • Gramáž: 530 GSM
  • S nápisom Gyeon
  • Made in Kórea

Oficiálna webová prezentácia

Cena za 1ks

Dodatočné parametre

Kategória: SUŠIACI UTERÁK
Hmotnosť: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

Gyeon Q2M SilkDryer EVO (90x70 cm) - sušiaci uterák s logom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: