JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK k objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz Dryer Lacktrockner 1300W - elektrický sušič laku

Novinka
Značka: ChemicalWorkz
99,95 € / ks 83,29 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Náš kompaktný elektrický sušič laku bol špeciálne vyvinutý na rýchle a účinné sušenie automobilov po umytí. Je určený rovnako pre profesionálnych detailerov, ako aj pre zanietených hobbyistov, ktorí chcú dosiahnuť bezchybne suchý povrch a žiarivý lesk.

S výkonom 1300 W ponúka tento sušič laku dokonalé riešenie, ako dosiahnuť, aby Váš automobil bol suchý a v špičkovom stave v čo najkratšom čase. Vďaka odpojiteľnému káblu s dĺžkou 5 metrov máte k dispozícii potrebnú flexibilitu, aby ste dosiahli na každý detail svojho automobilu bez prekážok na kábli.

Náš sušič laku má viacero nastavení, jednoduchým spôsobom dokážete regulovať teplotu a silu prúdenia vzduchu, takže si môžete prispôsobiť podmienky sušenia presne podľa Vašich potrieb. Jednoduchosť a účinnosť tohto sušiča laku však využijú aj amatérski používatelia. Pohodlne sa drží v ruke a umožňuje Vám pracovať bez námahy aj pri dlhších prácach.

Rozlúčte sa s nepríjemnými stopami po vode a nedostatočným schnutím. Náš sušič laku je navrhnutý tak, aby spĺňal Vaše potreby a poskytoval Vám profesionálne výsledky. Objednajte si ho ešte dnes a dodajte svojmu autu lesk, ktorý si zaslúži!

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické údaje:

  • Prevádzkové napätie: 230V/50Hz
  • Trieda ochrany: II
  • Výkon: 1300 Watt / 1,5PS
  • Prietok vzduchu: 93CFM / 2200FPM
  • Elektronická regulácia intenzity
  • Dĺžka kábla: 5m (odpojiteľný)

Dodatočné parametre

Kategória: FUKÁRE - ELEKTRICKÉ SUŠIČE
Hmotnosť: 1.5 kg
Položka bola vypredaná…