JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK k objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz Silicone Water Blade V2 - silikónová stierka na sušenie automobilu

Značka: ChemicalWorkz
15,90 € / ks 13,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Vynovená verzia populárnej silikónovej stierky od výrobcu ChemicalWorkz umožňuje vysušiť všetky vonkajšie povrchy automobilu bez šmúh v priebehu niekoľkých sekúnd po umytí automobilu.

Extrémne mäkký okraj je vyrobený z odolného špeciálneho silikónu a je ideálny na citlivé povrchy(mäkké laky). Ponúka bezkonkurenčný výkon v porovnaní s bežnými stierkami.

Vďaka mäkkému okraju dokáže bez námahy utrieť aj ťažko prístupné miesta, ako sú zrkadlá alebo rámy okien. Waterblade V2 má mimoriadne ergonomický dizajn, vďaka čomu je ideálny na použitie v domácnosti ako stierka na sprchový kút alebo stierka na okná.

ChemicalWorkz sa zameriava na udržateľnosť!

Produkty ChemicalWorkz vám poskytnú vysoko lesklé výsledky pri každej úlohe. Opätovne použiteľné a umývateľné v práčke. Ideálne na čistenie vonkajších povrchov alebo odstraňovanie nečistôt z interiéru automobilu. Produkty ChemicalWorkz sa dodávajú v uzatvárateľnom, ekologickom vrecku na zips. - Váš výrobok je vždy chránený pred vonkajšími vplyvmi ako špina, vlhkosť, prach a dokonca aj silné UV žiarenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika:

  • Farba: svetlo modrá
  • Rozmery: 25x5,5x3cm
  • Mimoriadne vysoká chemická odolnosť
  • Mimoriadne mäkký okraj
  • Materiál: 100 % silikón
  • Uzatvárateľný a ekologický závesný obal

Dodatočné parametre

Kategória: STIERKA
Hmotnosť: 0.1 kg