JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ + UVÁDZACIE CENY + ZĽAVOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM + praktický DARČEK ku každej objednávke ZADARMO !

ChemicalWorkz Shark Twisted Loop - sušiaci uterák, 1400gsm, 50x80cm

14,90 € / ks 12,42 € bez DPH

Zvoľte variant

Nový sušiaci uterák ChemicalWorkz Shark, je odteraz dostupný aj v iných farebných variantách okrem tradičnej šedej, no dokonca so zvýšenou hustotou vlákien, z 1300g/m2 na 1400g/m2. Je vyrobený z unikátnych a super mäkkých mikrovlákien. Na rozdiel od mnohých iných uterákov tohto typu má tento uterák na oboch stranách zatočené vlákna, ktoré nevytvárajú žiadne povrchové napätie ani odpor, čo výrazne znižuje trenie. Táto štruktúra umožňuje absorbovať podstatne viac vody a poskytuje výsledné sušenie bez zanechávania šmúh. Sušiaci uterák má navyše zaoblené rohy, ktoré zvyšujú životnosť samotnému uteráku.

ChemicalWorkz Shark Twisted Loop  je 100% vyrobený v spolupráci s kórejskou továrňou. To znamená, že vďaka kvalite priadze a starostlivému spracovaniu spĺňa najvyššie štandardy. Zaručuje maximálnu odolnosť a dlhú životnosť.

Chemicalworkz sa zameriava na udržateľnosť!

Produkty ChemicalWorkz vám poskytnú vysoko lesklé výsledky pri každej úlohe. Opätovne použiteľné a umývateľné v práčke. Ideálne na čistenie vonkajších povrchov alebo odstraňovanie nečistôt z interiéru automobilu. Produkty ChemicalWorkz sa dodávajú v uzatvárateľnom, ekologickom vrecku na zips. - Váš výrobok je vždy chránený pred vonkajšími vplyvmi ako špina, vlhkosť, prach a dokonca aj silné UV žiarenie. 

Detailné informácie

farba: modrá
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
14,90 € / ks
12,42 € bez DPH
farba: červená
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
14,90 € / ks
12,42 € bez DPH
farba: zelená
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
14,90 € / ks
12,42 € bez DPH

Podrobný popis

Charakteristika:

  • Farba: červená / zelená / modrá
  • Druh vlákien: zatočené vlákna
  • Rozmery: 50 x 80cm
  • Hustota: 1400g/m2
  • Zloženie: 70 % polyester / 30 % polyamid (100 % mikrovlákno)
  • Uzatvárateľné, ekologické vrecko na zips

   

Tip:

 • Pre zachovanie dlhej životnosti vašich výrobkov z mikrovlákna odporúčame dodržiavať nasledujúce pokyny: pranie v práčke, nízka teplota prania (max. 40°C), špeciálny prací prostriedok na mikrovlákno, nikdy nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke a nežehlite!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: